Genel Klasman - ANKARUNNING | RunningWild

Genel Klasman

Ankarunning 5. yıl Partisine Katıldık | Ankara'daki En İyi Parti

@ankarunning ekibinin davetlisi olarak katıldığımız 5.ci yıl partisi için çektiğimiz en özel görüntüler sizlerle. İyi seyirler.

İSTANBUL ULTRA TRAIL

İstanbul Ultra Maratonu adıyla, Çekmeköy Taşdelen Ormanı’nda ilk defa organize edilen yarışta, 30 derece sıcak / %75 nemde @ankarunning ekibinin deneyimi ekran karşısında.

Transylvania Ultra 2019 | #roadtotransylvania 30k/50k/80k

Dracula'nın Diyarında Ultra-Maraton Hikayesi Dracula'nın şatosunda başlayıp biten, Transylvania'nın uçurumlarından geçen ultra-dağ maratonu #transylvania100k #ankarunning koşucularının diğerlerine benzemeyen yarış serüveni sizlerle.

Bisiklet alırken nelere dikkat edilmeli ? | Yol, Mtb, Trek, Giant, Shimano, Ultegra, Tiagra,vs.

Sıfır veya ikinci el bisiklet almak isterseniz nelere dikkat etmeniz gerekiyor, neye göre bisiklet seçilmeli, size en uygun bisiklet hangisidir ? Tüm detaylar bu videoda!

Trail Ekipman İncelemeleri | Burada servet yatıyor! Salomon, Raidlight, Kalenji, ON vs.

Burada servet yatıyor! Hava koşullarıyla ilgili uyarıların geldiği yarışa Son 8 gün! @transylvania100K yarışında 50K ve 30K parkurlarında yarışacak ekip için geri sayım başladı. Son hazırlıklar tamamlandı. Peki bu yarıştaki zorunlu malzemeler ne? Neler mutlaka gerekli? Trail ekipmanlarını sizin için detaylı inceledik. #roadtotransylvania serisinin 3.bölümü sizlerle.

Çıralı Koşu Kampı 2.Bölüm #roadtotransylvania | Ankarunning'in Likya Yolu Koşu Kampı Macerası

18 Mayıs tarihinde @transylvania100K da yarışacak olan @ankarunning ekibinin 4 günde, 4 farklı rotada toplamda 65K koşup 3300m + tırmandığı zor ve teknik rotalar, içinizi açacak manzaralar ve en keyifli kamp görüntülerinin 2.ci bölümü yayında!

Çıralı Koşu Kampı 1.Bölüm #roadtotransylvania | Ankarunning'in Likya Yolu Koşu Kampı Macerası

18 Mayıs tarihinde @transylvania100K da yarışacak olan @ankarunning ekibinin 4 günde, 4 farklı rotada toplamda 65K koşup 3300m + tırmandığı zor ve teknik rotalar, içinizi açacak manzaralar ve en keyifli kamp görüntülerinin 1.ci bölümü yayında!

Crossfit nedir ?Koşucular için kuvvet antrenmanının önemi | Crossfit Çankaya'dan İlyas Hocaya sorduk

Crossfit nedir ? Koşucular için kuvvet antrenmanı neden önemlidir ? Doğru antrenman nasıl planlanmalıdır ? Ve tabii ki crossfit yapanların çoğu neden çıplak ? :) Merak edilenleri Crossfit Çankaya eğitmeni İlyas Hoca'ya sorduk.

Bir Maraton Hikayesi Maratona di Roma | #Sub3 Maraton Koşmak mı daha zor, Maratona hazırlanmak mı ?

Ankarunning ekibinden Çağrı Ünal ve Emir Gülümser'in 2.59.59 hedefiyle yola çıktığı, Roma Maratonu zorlu hazırlık süreci ve bu süreçte edindiği tecrübeleri bizlerle paylaştıkları #sub3 yarış hikayesi sizlerle.

Koşuya Yeni Başlayanlar için Beslenme | Uzm. Diyetisyen & Psikolog M. Pırıl Duru'dan tavsiyeler

Koşuya yeni başlayanlar için beslenme ve sıvı alımını Uzman Diyetisyen & Psikolog M. Pırıl Duru ile konuştuk ve sizlere sporcu içeceği hazırladık.

Koşucular için Isınma & Soğuma

Tüm spor branşlarının temeli olan ısınma ve soğuma egzersizlerinin önemini, Breathe Pilates kurucusu & Under Armour Marka Elçisi Emine Başarır ile konuştuk ve sizler için ısınma ve esneme egzersizleri hazırladık.

Koşuya Nasıl Başlarım ?

Genel Klasmanda yer alan herkese merhaba ! Koşuya nasıl başlanır ? Yeni başlayacaklara tavsiyeler ve ipuçları hepsi bu videoda.

Genel Klasman Kimdir? Nedir? Ne yapar?

Genel Klasmanda yer alan herkese merhaba ! Koşu, bisiklet, yüzme, crossfit, fitness, pilates, yoga, sağlıklı beslenme, kısaca spor ve sporcuya dair her şey bu kanalda.