Genel Klasman - ANKARUNNING | RunningWild

Genel Klasman

Genel Klasman Kimdir? Nedir? Ne yapar?

Genel Klasmanda yer alan herkese merhaba ! Koşu, bisiklet, yüzme, crossfit, fitness, pilates, yoga, sağlıklı beslenme, kısaca spor ve sporcuya dair her şey bu kanalda.

Koşuya Nasıl Başlarım ?

Genel Klasmanda yer alan herkese merhaba ! Koşuya nasıl başlanır ? Yeni başlayacaklara tavsiyeler ve ipuçları hepsi bu videoda.

Koşucular için Isınma & Soğuma

Tüm spor branşlarının temeli olan ısınma ve soğuma egzersizlerinin önemini, Breathe Pilates kurucusu & Under Armour Marka Elçisi Emine Başarır ile konuştuk ve sizler için ısınma ve esneme egzersizleri hazırladık.

Koşuya Yeni Başlayanlar için Beslenme | Uzm. Diyetisyen & Psikolog M. Pırıl Duru'dan tavsiyeler

Koşuya yeni başlayanlar için beslenme ve sıvı alımını Uzman Diyetisyen & Psikolog M. Pırıl Duru ile konuştuk ve sizlere sporcu içeceği hazırladık.

Bir Maraton Hikayesi Maratona di Roma | #Sub3 Maraton Koşmak mı daha zor, Maratona hazırlanmak mı ?

Ankarunning ekibinden Çağrı Ünal ve Emir Gülümser'in 2.59.59 hedefiyle yola çıktığı, Roma Maratonu zorlu hazırlık süreci ve bu süreçte edindiği tecrübeleri bizlerle paylaştıkları #sub3 yarış hikayesi sizlerle.

Crossfit nedir ?Koşucular için kuvvet antrenmanının önemi | Crossfit Çankaya'dan İlyas Hocaya sorduk

Crossfit nedir ? Koşucular için kuvvet antrenmanı neden önemlidir ? Doğru antrenman nasıl planlanmalıdır ? Ve tabii ki crossfit yapanların çoğu neden çıplak ? :) Merak edilenleri Crossfit Çankaya eğitmeni İlyas Hoca'ya sorduk.

Çıralı Koşu Kampı 1.Bölüm #roadtotransylvania | Ankarunning'in Likya Yolu Koşu Kampı Macerası

18 Mayıs tarihinde @transylvania100K da yarışacak olan @ankarunning ekibinin 4 günde, 4 farklı rotada toplamda 65K koşup 3300m + tırmandığı zor ve teknik rotalar, içinizi açacak manzaralar ve en keyifli kamp görüntülerinin 1.ci bölümü yayında!

Çıralı Koşu Kampı 2.Bölüm #roadtotransylvania | Ankarunning'in Likya Yolu Koşu Kampı Macerası

18 Mayıs tarihinde @transylvania100K da yarışacak olan @ankarunning ekibinin 4 günde, 4 farklı rotada toplamda 65K koşup 3300m + tırmandığı zor ve teknik rotalar, içinizi açacak manzaralar ve en keyifli kamp görüntülerinin 2.ci bölümü yayında!

Trail Ekipman İncelemeleri | Burada servet yatıyor! Salomon, Raidlight, Kalenji, ON vs.

Burada servet yatıyor! Hava koşullarıyla ilgili uyarıların geldiği yarışa Son 8 gün! @transylvania100K yarışında 50K ve 30K parkurlarında yarışacak ekip için geri sayım başladı. Son hazırlıklar tamamlandı. Peki bu yarıştaki zorunlu malzemeler ne? Neler mutlaka gerekli? Trail ekipmanlarını sizin için detaylı inceledik. #roadtotransylvania serisinin 3.bölümü sizlerle.

Bisiklet alırken nelere dikkat edilmeli ? | Yol, Mtb, Trek, Giant, Shimano, Ultegra, Tiagra,vs.

Sıfır veya ikinci el bisiklet almak isterseniz nelere dikkat etmeniz gerekiyor, neye göre bisiklet seçilmeli, size en uygun bisiklet hangisidir ? Tüm detaylar bu videoda!

Transylvania Ultra 2019 | #roadtotransylvania 30k/50k/80k

Dracula'nın Diyarında Ultra-Maraton Hikayesi Dracula'nın şatosunda başlayıp biten, Transylvania'nın uçurumlarından geçen ultra-dağ maratonu #transylvania100k #ankarunning koşucularının diğerlerine benzemeyen yarış serüveni sizlerle.

İSTANBUL ULTRA TRAIL

İstanbul Ultra Maratonu adıyla, Çekmeköy Taşdelen Ormanı’nda ilk defa organize edilen yarışta, 30 derece sıcak / %75 nemde @ankarunning ekibinin deneyimi ekran karşısında.

Ankarunning 5. yıl Partisine Katıldık | Ankara'daki En İyi Parti

@ankarunning ekibinin davetlisi olarak katıldığımız 5.ci yıl partisi için çektiğimiz en özel görüntüler sizlerle. İyi seyirler.